O nas

HABECO

– jest jedną z największych firm w branży; prowadzi działalność w obszarze zabezpieczeń od 1954 roku. Wyroby firmy znajdują się w największych renomowanych przedsiębiorstwach i bankach Szwecji, Norwegii oraz Danii. W Polsce firma obecna jest od 2001 roku.

ROZWÓJ

– W roku 2001 centrala firmy – ODENDIS AB Szwecja – podjęła decyzję o rozpoczęciu produkcji na zlecenie. Na początku roku 2003 produkcję sejfów rozpoczęła firma HABECO Protection Sp. z o. o. Produkcja sejfów została przeniesiona ze Szwecji w latach 2003 i 2004. Ścisła współpraca z siostrzaną spółką HABECO Protection AB w Szwecji pozwala na stały dostęp do najnowocześniejszych centrów badawczych i produkcyjnych na całym świecie. Dzięki temu HABECO Protection Sp. z o.o. korzystając z usług najlepszych specjalistów, ciągle podnosi jakość swoich produktów oraz poziom świadczonych usług.

MARKA

– Marka HABECO jest dzisiaj synonimem zabezpieczeń o najwyższej jakości. Nasze produkty gwarantują nie tylko najwyższy poziom zabezpieczeń, ale dzięki oryginalnej konstrukcji i wzornictwu są jednocześnie ozdobą wszystkich pomieszczeń, w których się znajdują. W wyniku naszych starań do rąk klientów, którzy wybierają naszą markę, trafiają produkty posiadające certyfikaty zgodności z europejskimi normami.

MISJA

– Naszą odpowiedzią na wyzwania rynku jest dostarczanie klientom wysokiej klasy systemów antywłamaniowych i ognioodpornych. To misja, którą HABECO Protection Sp. z o.o. realizuje w swojej codziennej pracy.

SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

– System zarządzania jakością w firmie HABECO daje gwarancję, że otrzymane produkty spełnią określone wymagania oraz sprostają oczekiwaniom klientów. Większość produktów HABECO posiada certyfikaty, tzn. podlega normom i zasadom certyfikacji (normy i zasady są częścią systemu zarządzania jakością w firmie HABECO). System zarządzania jakością odpowiada wymaganiom określonym w normie ISO 9001:2008 i służy do podnoszenia jakości produktów firmy. System zarządzania jakością w firmie HABECO składa z różnych procesów, pomiędzy którymi istnieją bezpośrednie lub pośrednie powiązania. Na rysunku poniżej przedstawiono model systemu zarządzania jakością opartego na procesach.

Habeco Protection Sp. z o.o.

83-110 Tczew
ul. Piaskowa 3

NIP: 5932290967
REGON: 192538733
KRS: 0000019124
Sąd rejonowy Gdańsk-Północ VII Wydział KRS
Kapitał zakładowy: 4 489 500zł